top of page
Svatba-407.jpg

Více než krásne fotky a video

Zkušenosti

Jste stále tady, což může znamenat jedinou věc, viděli jste něco jiného.

Viděli jste příběhy, které jsme s ženichem a nevěstou prožili. Upřímné video a fotky, ze kterých jste něco cítili... a zatímco jste viděli práci jiných fotografů, tentokrát jste cítili něco skutečného. Nechcete něco tradičního nebo pózujícího ... chcete uvolněné a vtipné...nebo jak to rádi nazýváme „upřímné a nenucené“.

Záleží vám na nadčasových uměleckých snímcích,

které zachytí váš den? Myslíme si, že je skvělé, že vám na

tom záleží... protože my jsme na tom stejně! Nechceme, abyste si nás rezervovali, protože jsme místní nebo nabízíme nejlepší balíček. Jednoduše chceme, abyste měli ten nejlepší zážitek vůbec, a my u toho chceme být s vámi.

DSC00473.jpg
DSC01414-.jpg
DSC01739.jpg

Ženich a nevěsta:

"Nejsme moc skvělí ve focení – jak nám můžete pomoci?"

Téměř každý pár, s námi na schůzce nebo během telefonátu, sdílí tuto obavu vždy se tomu společně zasmějeme. Naším úkolem je přimět vás, abyste se cítili sami sebou, a máme s tím velké zkušenosti! Poskytneme vám veškeré poradenství, které jako jedinečný pár potřebujete, ale samozřejmě

necháme i prostor k zamyšlení, když to budete nejvíce potřebovat.

Náš rezervační postup

Rychlý průvodce naším procesem

01

ZEPTEJTE SE

Vyplňte náš poptávkový formulář na naší kontaktní stránce a poskytněte nám všechny podrobnosti o vás, vašem snoubenci a vašich nadějích na váš svatební den!

02

KONTAKT

Každý rok pořádáme omezený počet svateb. Doufáme však, že poznáte, že jsme ti nejlepší, abychom mohli zvěčnit váš den. Pokud máme váš termín volný, Vašek by vám rád zavolal a dozvěděla se více o tomto velkém dni!

03

SPOLUPRÁCE

Máte pocit, že do sebe všechny dílky skládanky, zapadly? Hned jak spolu budeme mluvit, řekneme vám vše potřebné, a jediné, co budeme potřebovat k rezervaci vašeho termínu, je podepsaná smlouva a záloha!

tužka
bottom of page