top of page
Svatba

Ondra & Aneta

Měli jsme to štěstí, že jsme si pro naši svatbu vybrali Filipa a Vaška jako naše fotografy a kameramany. Jejich práce překonala naše očekávání ve všech směrech a nemůžeme být spokojenější.

Co se týče videa, jejich schopnost zachytit důležité okamžiky a emocionální momenty je bezkonkurenční. Každý večer se společně s manželkou koukáme na naše svatební video, a to někdy i více než hodinu. Je to jako bychom znovu prožívali ten krásný den. Kvalita obrazu a zvuku je bezchybná a jejich kreativita v editaci nám dodala úžasné zážitky.

Co se týče fotografie, jejich cit pro umění je skutečně unikátní. Každý snímek je mistrovským dílem, které zachycuje nejenom naši lásku, ale i krásu okamžiku. Každý obrázek má svůj příběh a emoce, a díky nim se náš svatební den stává nesmazatelným ve vzpomínkách.

Celkově řečeno, Filip a Vašek jsou nejenom mistry svého řemesla, ale také lidmi s velkým srdcem a vášní pro to, co dělají. Jsme nesmírně vděční, že jsme je měli jako součást našeho svatebního dne, a doporučujeme je každému, kdo hledá nejlepší foto a video služby pro svou událost. Jsou to opravdoví profesionálové a jejich práce je nepřekonatelná.

bottom of page